תל אביב:

סרט תדמית לעסק, סרט שיווקי לעסק, סרטון לעסק, סרט מכירתי לעסק, יוטיוב לעסק

תשובה העניק 300 מלגות בנתניה

 

 

איש העסקים יצחק תשובה העניק הערב ( 21/3/10) באמצעות "קרן דלק" מלגות ל-300 סטודנטים במכללה האקדמית נתניה. בכך עלה המספר הכולל של מקבלי המלגות המכונים "ילדי תשובה" ל-3300. היקף כל מלגה כ-3000 ₪ . המלגות מוענקות על בסיס סוציו-אקונומי

"המסר" של תשובה למקבלי המלגות משולש: ברמה האישית, מי ששואף ומתמיד מגיע, ברמה הכלכלית, בתחום הגז, אחד התחומים של אימפריית תשובה, ישראל עצמאית, דבר המעניק לה כוח גאו -פוליטי והופך אותה לשחקן בינלאומי בתחום וברמה הלאומית, ניתן לקדם את השלום עם פרויקטים כמו מימוש חזון "תעלת הימים" שלו. כזכור, היקף גילוי הגז ביוזמת תשובה נאמד בכ-156 ביליון מ"ק כאשר הצריכה של ישראל כ-3 ביליון מ"ק. פרויקט "תעלת הימים" שמקדם תשובה אמור להעביר מים מהים האדום לים המלח תוך ניצול הפרשי הגובה בין שני הימים דבר שיאפשר להתפיל כמיליארד קוב מים בשנה, ליישב כשישה מיליון איש משני עברי הגבול וליצור כמיליון מקומות עבודה.

יצחק תשובה הוכתר בתארי כבוד של המכללה בזכות סיועו רב השנים למוסד ותרומתו לכלכלה הישראלית. לדברי נשיא המכללה פרופ' צבי ארד "תשובה הביא לפסגות חדשות את יכולת הביצוע והיישום של רעיונותיו וחזונו לרווחת החברה והעם בישראל. תרומתו למכללה מאפשרת לסטודנטים לסיים את לימודיהם בהצלחה וליטול חלק בבניית חברה מועילה ומוסרית לטובת מדינת ישראל". הטקס השנה הוקדש לזכרו של ד"ר ארז רפפורט ז"ל, לשעבר מרצה בכיר באקדמיה למוזיקה בירושלים ובת"א.

באירוע נכחו בכירי המכללה וקבוצת "דלק".

תגובות (0)


הצג/הסתר תגובות

כתוב תגובה


busy
comments

צרו קשרחדשות הרכב | חידות | גיגים באינטרנט | תכשיטים | מסחר בשוק ההון smartcapital.co.il

Copyright © 2010-2014 The-Pulse Communications LTD. All rights reserved